
TEAMDYNAMIEK coachen en managen
We kennen allemaal de afkorting TEAM (Together Everyone Achieves More). Maar hoe komen we daar? Hoe kunnen we daar als leider, als coach, als consultant of mentor impact op hebben?
We kennen allemaal de afkorting TEAM (Together Everyone Achieves More). Maar hoe komen we daar? Hoe kunnen we daar als leider, als coach, als consultant of mentor impact op hebben?
Wel daar gaan we graag op in tijdens onze training hoe jij als leider, als coach een team kan begeleiden tot effectiviteit. Hoe jij het team samen kan laten evolueren en dit in functie van het gemeenschappelijk belang van de organisatie.
Als een team in zijn kracht zit, dan gaat het de kwaliteiten en complementaire aanpak appreciëren en effectief inzetten.
Als waardering, vertrouwen en respect voor elkaar stijgt, kan een team bergen verzetten.
Ze zien conflicten als innovator in plaats van potentiële bedreiging
en
Ze blijven vooral in dialoog en in evolutie. Een team met vertrouwen, connectie en respect vermijdt het risico om te vervallen naar verwijt en beschuldiging.
Toch is het interessant om bij frustratie, ergernissen, boosheid en blokkades te kijken naar de boodschap. ‘Zonder wrijving geen schittering!’ zeggen ze wel eens over een diamant.
Een droom voor elke manager : een team dat vlot samenwerkt en er helemaal voor gaat, liefst zelf.
Hoe pakken we de training aan?
We bieden jullie 4 dagen van ontdekking, exploratie en experimenteren aan. En zien elkaar twee keer online.
We delen modellen & inzichten en vertalen deze meteen naar de praktijk zodat jij buiten stapt met een plan van aanpak voor jouw huidige team of voor jouw geplande teamervaringen.
Dit gloednieuw programma is afgestemd en aangepast aan de huidige en toekomstige dynamieken in teams onder hoogspanning of in transformatie waarbij een hoog aanpassingsvermogen en verhoogde wendbaarheid een rol speelt. Ook in nieuw samengestelde teams zal dit programma voor de manager en de coach soelaas bieden.
Het programma
Programma details
Video: onze opleiding in het kort
Teamdynamiek
Activiteit | Datum | Tijd | Locatie |
---|---|---|---|
Dag 1 | wo 04/10/2023 | 10:00 – 18:00 | TCS skystudio – Planetendreef 14/401, 2800 Mechelen |
Dag 2 | vr 10/11/2023 | 10:00 – 18:00 | TCS skystudio – Planetendreef 14/401, 2800 Mechelen |
Enneagram | – | – | – |
Webinar | – | 12:30 – 14:30 | Online – Webinar |
Dag 3 | wo 06/12/2023 | 10:00 – 18:00 | TCS skystudio – Planetendreef 14/401, 2800 Mechelen |
Dag 4 | wo 17/01/2024 | 10:00 – 18:00 | TCS skystudio – Planetendreef 14/401, 2800 Mechelen |
Intervisie | wo 21/02/2024 | 13:30 – 17:00 | TCS skystudio – Planetendreef 14/401, 2800 Mechelen |
Intervisie | vr 10/05/2024 | 13:30 – 17:00 | TCS skystudio – Planetendreef 14/401, 2800 Mechelen |
Wil jij deze opleiding op maat in jouw bedrijf?
Ontdek de voor & nadelen